Tydzień z Lenovo - naszym nowym Partnerem - to nie tylko turnieje. Mamy przygotowane dla Was różne atrakcje - w tym i Konkurs, w którym główną nagrodą jest dysk twardy Lenovo ThinkPad USB Portable Secure Hard Drive 320GB.

Zadanie konkursowe, jakie dla Was mamy polega na: zaproponowaniu osoby związanej z profesjonalnym sportem elektronicznym, która wg. Was najlepiej by się nadawała do promowania gamingowych laptopów Lenovo. Gracz, Admin, Manager e-sportowy? Może jeszcze ktoś inny? Kto by najlepiej/najciekawiej/najfajniej reklamował markę Lenovo i jej notebooki wśród Graczy?

Zaproponujcie i przedstawcie z imienia, nazwiska i nicka swego Kandydata bądź Kandydatkę i w dwóch, trzech zdaniach napiszcie czemu tak uważacie - na wpisy czekamy w komentarzach pod tym newsem do czwartku 23.10.2010 do godziny 23:59.

A już w piątek dowiecie się kto naprawdę będzie razem z Ligą Cybersport promował laptopy dla Graczy marki Lenovo - z pośród osób, które zgadną, zaproponują tą samą osobę wybierzemy 5 zwycięzców, którzy najlepiej, czy też najciekawiej uzasadnili wybór - autor najlepszej treści otrzyma dysk twardy Lenovo ThinkPad USB Portable Secure Hard Drive 320GB, cztery kolejne osoby dostaną zajefajne gadżety Lenovo i koszulki Cyberarena36i6.Źródło: cybersport.pl