Winstep Extreme v11.6 + 20 Extra Themes & Animated Icon Package *PL* (PreCracked)
Size: 67.68 MB


Winstep Extreme v11.6 + 20 Extra Themes & Animated Icon Package *PL* (PreCracked)
Size: 67.68 MB

Winstep Extreme - wspaniały zbiór narzędzi i rozszerzeń pulpitu, Winstep Xtreme zmieni Twój sposób pracy z systemem Windows na zawsze. Winstep Xtreme to potężny program pozwalający nam wykonywać różne funkcje na ogólnym środowisku systemu operacyjnego Microsoft Windows, pozwalające przystosować go do różnych systemów, takich jak Mac lub Linux lub po prostu, do takiego, który stworzymy dzięki naszym zdolnościom. To oprogramowanie posiada wszystkie funkcje potrzebne do skonfigurowania środowiska graficznego systemu operacyjnego Windows, jak i wszystkich pasków, a nawet menu Startu. Winstep Xtreme posiada kilka niezwykłych cech, które są bardzo przydatne. Każda z nich jest zintegrowana bezpośrednio w tle ekranu. Mówimy o zegarze, który mówi, systemie raportowania o nadejściu e-mail, systemie, który nadzoruje czas, systemie kontroli CPU, systemie, który udziela nam informacji o sieci wewnętrznej, w której jest połączony komputer i inne. Jest to praktyczna i skuteczna aplikacja, która oferuje różnorodną, kreatywną i skuteczną funkcję w komputerze, powodując wzrost jego wydajności.

Winstep Xtreme to tak naprawdę pakiet kilku mniejszych nakładek:
- NextSTART (kompletne ale znacznie bardziej zaawansowane graficznie Menu Start, Pasek Zadań i Panel Sterowania),
- WorkShelf (kompletnie zmieniony pulpit, wraz z poprawionymi narzędziami uruchamiania programów i ulepszonym systemem organizacji dokumentów),
- NeXuS (odpowiada za szybsze uruchamianie aplikacji),
- Start Menu Organizer (oferuje możliwość zaawansowanego konfigurowania Menu Start)
- FontBrowser (pozwala na prostą zmianę czcionek w interfejsie).
- Modules (zawiera Talking Digital / Analog Clock, Recycler, a CPU Meter, an Email Checker, Weather Module, Net and RAM Meters)

http://hotfile.com/dl/126094696/d669914/Winstep.Extreme.11.6.rar.html