Przypominamy że użytkowanie forum jest równoznaczne z akceptacją zasad regulaminu oraz wyrażeniem zgody na używanie plików Cookies.
Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2, 94 odsłon

Wszystko co związane z najróżniejszymi dyscyplinami sportowymi, najważniejsze wydarzenia, wyniki.

Temat: Kontuzja u dziecka

Tagi tematu:
 1. Post #1
  User
  Avatar Aspira
  O użytkowniku

  Dołączył
  181 dni temu
  Postów
  25
  Status
  Online

  Kontuzja u dziecka

  Siostrzenica dość intensywnie ćwiczy gimnastykę artystyczną. Sądzę, że to świetnie, bo nie siedzi jak inne dzieciaki w jej wieku całymi dniami przed komputerem. Niemniej jednak już drugi raz przytrafiła jej się kontuzja, ponad miesiąc nie chodziła na zajęcia, a teraz gdy wraca narzeka ciągle na ból kręgosłupa. Wraz z siostrą czytałyśmy ostatnio na https://www.sport-klinika.pl/rehabil...itacja-dzieci/ o sposobach terapii stosowanych u dzieci i młodzieży. Może warto byłoby właśnie wybrać się do poradni ortopedycznej i zanim dziewczynka wróci na zajęcia sportowe wysłać ją na rehabilitację?

 2. Post #2
  User
  Avatar strzelec35
  O użytkowniku

  Dołączył
  149 dni temu
  Postów
  3
  Status
  Offline
  ojj to niepokojące, że tak często pojawiają się kontuzje Myślę, że lepiej odpuścić gimnastykę artystyczną na jakiś czas, możliwe, że dziewczynka ma teraz intensywny okres wzrostu i stąd pojawiają się te bóle. Ja bym poszukał jakiejś zastępczej aktywności fizycznej na ten czas. Fajną opcją jest tenis stołowy, można się sporo poruszać i nie ma takiego obciążenia na kręgosłup. W sklepie Moje Bambino jest sporo sprzętu to tenisa stołowego, zerknij sobie na Ich stronę internetową https://www.mojebambino.pl/767-gry-sportowe

Odpowiedz na ten temat
Zobacz także...