Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2, 457 odsłon

Wszystko co związane z najróżniejszymi dyscyplinami sportowymi, najważniejsze wydarzenia, wyniki.

Rosja: bolesna porażka Tereka Grozny

Maciej Rybus i Marcin Komorowski rozegrali dla Tereka Grozny pełne 90 minut w piątkowym meczu rosyjskiej ekstraklasy z Uralem Jekaterynburg. Niestety klub reprezentantów Polski przegrał na wyjeździe 1:2 i spadł na przedostatnie miejsce w tabeli.

Dla Rybusa i Komorowskiego porażka jest tym bardziej dotkliwa, że Ural jest rywalem ich zespołu w walce o utrzymanie.

Terekowi zadania nie ułatwił fakt, że od 11. minuty musiał grać bez Fiodora Kudriaszowa, który trafił nogą w głowę Władymira Chozina, za co ukarany został czerwoną kartką.

Pierwszego gola w meczu dopiero w 88. minucie strzelił dla Urala reprezentant Armenii, Edgar Manucharjan. Do remisu w drugiej minucie doliczonego czasy gry doprowadził Brazylijczyk Mauricio. Gdy wydawało się, że spotkanie zakończy się remisem, zwycięskie trafienie po chaotycznej akcji ponownie zaliczył Manucharjan.

Po 21 kolejkach rosyjskiej ekstraklasy Terek z dorobkiem 16 punktów zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli, oznaczające spadek.

Źródło: Eurosport