Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2, 489 odsłon

Wszystko co związane z najróżniejszymi dyscyplinami sportowymi, najważniejsze wydarzenia, wyniki.

Primera Division: sensacyjna porażka Barcelony ze słabeuszem

Przykra wpadka Barcelony. Duma Katalonii przegrała na wyjeździe 0:1 ze słabiutkim Valladolid. Faworytów pogrążył Fausto Rossi. 23-latek, wypożyczony z Juventusu, zdobył jedyną bramkę.

Barcelona jechała do Valladolid po pewne trzy punkty. W końcu wicelider Primera Division grał z 18. drużyną w tabeli.

Jednak Duma Katalonii nie jest ostatnio w najwyższej formie. Nie tak dawno spadła z pierwszego miejsca i nie zachwyca swoją grą. Tak było i w sobotę. Od początku niby miała przewagę, ale była ospała i niemrawa. Jako jeden z nielicznych starał się Lionel Messi, który w 10. minucie groźnie uderzał na bramkę.

Valladolid wykorzystał nieporadność faworytów i w 17. minucie zadał cios. Najsprytniejszy w polu karnym był Fausto Rossi, który dopadł do odbitej przypadkowo od obrońców piłki i spokojnie umieścił piłkę przy prawym słupku. Zmylił Valdesa, który rzucił się w lewą stronę.

Dla środkowego pomocnika wypożyczonego z Juventusu był to pierwszy gol w sezonie.

Barca przez kilka minut była oszołomiona i nie potrafiła zareagować na bramkę. Próbował tylko Messi, ale nie miał wsparcia u kolegów. Do przerwy Argentyńczyk jeszcze dwa razy strzelał, jednak w środek bramek.

Po przerwie obraz gry nieco się zmienił. Faworyci zamykali rywala na jego połowie, ale nie potrafili się przebić przez dobrze zorganizowany blok obronny. Wyrównać mógł Neymar, Brazylijczyk nie potrafił jednak celnie strzelić. Widać, że odczuwał skutki meczu w reprezentacji w środku tygodnia, dlatego został zdjęty w drugiej połowie z boiska.

Barcelona nie strzeliła ani jednak bramki. Zagrała słabo i bez pomysłu. Jeśli jutro Real Madryt wygra z Levante, powiększy przewagę nad Katalończykami do czterech punktów.

Źródło: Eurosport