Przypominamy że użytkowanie forum jest równoznaczne z akceptacją zasad regulaminu oraz wyrażeniem zgody na używanie plików Cookies.
Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6, 204 odsłon

Wszystko co związane z najróżniejszymi dyscyplinami sportowymi, najważniejsze wydarzenia, wyniki.

Temat: Biało - niebieskie mikołajki ! 09.12.2012

Tagi tematu:
Brak
 1. Post #1
  User
  Avatar ZaWsZe NaD WaMi
  O użytkowniku

  Dołączył
  3005 dni temu
  Mieszka w
  Lubin
  Postów
  1,169
  Status
  Offline
  Społeczności

  Biało - niebieskie mikołajki ! 09.12.2012

  Biało-niebieski Mikołaj” to inicjatywa kibiców wałbrzyskiego Górnika mająca na celu promowanie klubu KS GÓRNIK WAŁBRZYCH, budowanie pozytywnych postaw i zachowań wśród piłkarskich fanatyków połączona z dawaniem radości innym osobom w szczególności tym najbardziej potrzebującym. W tym roku odbyła się 2 edycja BNM. Bazowano na doświadczeniu z zeszłorocznej I edycji. Największy efekt był 6 grudnia na „Mikołaja” – bez wątpienia najmłodszej części mieszkańców naszego miasta dał najwięcej radości.

  1 grudnia 2012r odbył się turniej piłkarski w którym wystartowało 8 drużyn 6 osobowych. Wpisowe wynosiło 10 zł i było w całości przeznaczone na akcję – łącznie uzbierano 760,00 zł (siedemset sześćdziesiąt zł 00/100). Nie zabrakło osób, które mimo nie brania udziału w turnieju włączyły się do zbiórki. Mowa tutaj o fanatykach Górnika z naszych 2 najdalszych Fan Clubów czyli FC Kudowa Zdrój oraz niezniszczalny FC Jelenia Góra. Na uwagę zasługuje też fakt, iż przedstawiciele tych 2 FC byli również bardzo aktywni podczas zbiórki na nagrobek dla ŚP „Magilli” ze Świdnicy. Nie próżnowali też fani z Kamiennej Góry, emigranci z UK oraz fan Górnika z Wrocławia, dzięki którym udało się wszystko jak trzeba.

  Turniej wygrywa ekipa z Borówna pokonując w finale Nowe Miasto. Nagrodą dla zwycięzców była możliwość zweryfikowania swoich umiejętności piłkarskich z zawodnikami Górnika – lepiej z tej potyczki wyszli II-ligowcy. Na zakończenie odbył się też mecz piłkarze Górnik – „Reszta świata” czyli mieszanka zawodników z różnych drużyn. Tu również II-ligowcy triumfowali. Nie ważny tutaj był wynik, lecz dobra zabawa i szczytny cel.

  6 grudnia 2012r w godzinach popołudniowych w centrum Wałbrzycha pojawił się „Biało-niebieski Mikołaj” wraz ze swoimi elfami. Ubrany w biało-niebieskie kolory był z oddali wypatrywany. Napotkane dzieci otrzymywały słodkie upominki oraz plany lekcji „Małego KaeSiaka”. Dzieci mające na sobie jakiś gadżet Górnika otrzymywały dodatkowo oprócz słodkości inne gadżety związane z Górnikiem. Mikołaj nagradzał dzieci za grzeczność i dodatkowo doceniał wiedzę dzieci na temat Górnika i w uznaniu wręczał dodatkowe gadżety. Maluchy mające mniejszą wiedzą o najlepszym Klubie Sportowym w
  Wałbrzychu otrzymywały breloczki. Radość dzieciaków była bezcenna – te uśmiechnięte twarze mówiły same za siebie. Reakcje rodziców na BNM także 100 % pozytyw.

  Miło nam poinformować, iż nasi kibice nie ustają w akcjach, które zapoczątkowali w środowisku kibiców w naszym regionie wiele lat temu. Oprócz wielu akcji charytatywnych dla potrzebujących przeprowadzanych regularnie, starają się też sprawić radość dzieciom. Nie tylko organizując znany doskonale wszystkim Wielki Festyn z okazji Dnia Dziecka w centrum naszego miasta, ale także szykując niespodzianki na Mikołaja.

  Tak było też i tym razem. Jak co roku, własnymi autami zabrali dzieci ze Szpitala Reumatologicznego w Sopocie, Domu Małego Dziecka w Gdańsku Oliwie a także noclegowni dla matek z dziećmi i zawieźli do Multikina. Tam już czekali na dzieci kibice-Mikołaje w biało-niebieskich czapkach z workami pełnymi prezentów. W środku słodycze i niespodzianki. A na deser, jakże by inaczej w kinie, film niespodzianka. Radość i uśmiech na twarzach dzieci sprawia, że co roku nasi kibice chętnie organizują kolejne niespodzianki.

  SKS Bałtyk Gdynia dziękuje wszystkim organizatorom. Biało-Niebieska rodzina jest wielka!

  szalikowcy.com/
  Ostatnio edytowane przez ZaWsZe NaD WaMi ; 11.12.2012 o 00:13


  Pozdrowienia Do Więzienia,
  czas wszystko zmienia, lecz My wciąż tacy sami,
  czekamy na dzień w którym znów będziecie z Nami.
  Dla Tych za kratami, których z Nami nie ma...

  PDW KLECZKOWSKA WROCŁAW !!


 2. Post #2
  User
  Avatar Decybel99
  O użytkowniku

  Dołączył
  2450 dni temu
  Mieszka w
  Strzelin
  Wiek
  23
  Postów
  0
  Status
  Offline
  Społeczności

 3. Post #3
  bezNapletowiec^
  Avatar PLemnik!
  O użytkowniku

  Dołączył
  3716 dni temu
  Mieszka w
  Poznań
  Wiek
  24
  Postów
  7,573
  Status
  Offline
  Społeczności
  Kibole zawsze pomagają
  Decybel99 następnym razem wykaż się troche bardziej niż

 4. Post #4
  Zbanowani
  Avatar fue.
  O użytkowniku

  Dołączył
  2638 dni temu
  Mieszka w
  Pionki
  Postów
  0
  Status
  Offline
  Społeczności
  Tylko w Poznaniu takie coś

 5. Post #5
  Zbanowani
  Avatar Blablabla:f
  O użytkowniku

  Dołączył
  2785 dni temu
  Mieszka w
  Sarpsborg
  Wiek
  23
  Postów
  0
  Status
  Offline
  Społeczności
  Cytat Napisał fue. Zobacz post
  Tylko w Poznaniu takie coś
  Nie tylko Lech Poznań ma biało - niebieskie barwy. Nauczka dla ciebie, by następnym razem czytać artykuł, a nie jedynie jego tytuł

 6. Post #6
  User
  Avatar ZaWsZe NaD WaMi
  O użytkowniku

  Dołączył
  3005 dni temu
  Mieszka w
  Lubin
  Postów
  1,169
  Status
  Offline
  Społeczności
  Zagłębie Miesiąc przed 6 grudnia zbierało już słodycze i prezenty dla domów dziecka z Dolnego Sląska. Które zostały podarowane na meczy z Wisła dnia 08.12.2012
  Ostatnio edytowane przez ZaWsZe NaD WaMi ; 13.12.2012 o 21:35


  Pozdrowienia Do Więzienia,
  czas wszystko zmienia, lecz My wciąż tacy sami,
  czekamy na dzień w którym znów będziecie z Nami.
  Dla Tych za kratami, których z Nami nie ma...

  PDW KLECZKOWSKA WROCŁAW !!


Odpowiedz na ten temat