Przypominamy że użytkowanie forum jest równoznaczne z akceptacją zasad regulaminu oraz wyrażeniem zgody na używanie plików Cookies.
Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1, 1337 odsłon

Wszystko co związane z najróżniejszymi dyscyplinami sportowymi, najważniejsze wydarzenia, wyniki.

Temat: Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 25.11.2012

Tagi tematu:
Brak
 1. Post #1
  User
  Avatar ZaWsZe NaD WaMi
  O użytkowniku

  Dołączył
  2855 dni temu
  Mieszka w
  Lubin
  Postów
  1,169
  Status
  Offline
  Społeczności

  Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 25.11.2012

  Przed rozpoczęciem spotkania pomiędzy wrocławianami, a białostocczanami delegat z ramienia Polskiego Związku Piłki Nożnej - Michał Dołożenko, nie chciał dopuścić do rozpoczęcia meczu z absurdalnego powodu!

  Wszystko przez... flagę upamiętniającą zabitego 10-lat temu Rolanda "Rolika" Leszczyńskiego, która zawisła przy "gnieździe" umiejscowionym na trybunie, którą zajmują najbardziej fanatyczni kibice WKS-u tzw. sektorze "Oporowska".


  Nadgorliwy wysłannik PZPN-u zgłosił ten fakt osobie odpowiedzialnej za bezpieczeństwo na stadionie, jednak po burzliwej rozmowie w trakcie, której wytłumaczono mu czego i kogo dotyczy ta flaga, postanowił odpuścić i ostateczne transparent "Rolik" został na swoim miejscu, a spotkanie mogło rozpocząć się zgodnie z planem.


  Warto wspomnieć, że to już nie pierwszy raz kiedy wrocławski klub ma problemy z transparentami, które podobno są niezwiązane z meczem. Wystarczy wspomnieć niedawny mecz "Wojskowych" z warszawską Polonią, kiedy to ochrona chciała zerwać transparent zapraszający wszystkich na Marsz Patriotów, który odbył się w dniu Święta Niepodległości.


  Gdyby delegat nie zmienił swojej decyzji, mogłoby wówczas dojść do zamieszek tak jak było to przy okazji meczu Polonii ze... Śląskiem w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu, kiedy to ochronie i delegatowi nie spodobał się transparent z treścią - "Precz z Komuną" wywieszony przez kibiców "Czarnych Koszul". Doszło wówczas do zamieszek pomiędzy kibicami Polonii, a ochroną, która w kierunku fanów gospodarzy tego meczu, dopuściła się rozpylenia gazu.


  Ponad to kibice obu drużyn wywiesili transparenty wspierające kibiców Motoru Lublin w walce o SWÓJ herb, który zarząd klubu chce przywłaszczyć.

  stadionowioprawcy.net/
  Ostatnio edytowane przez ZaWsZe NaD WaMi ; 26.11.2012 o 19:58


  Pozdrowienia Do Więzienia,
  czas wszystko zmienia, lecz My wciąż tacy sami,
  czekamy na dzień w którym znów będziecie z Nami.
  Dla Tych za kratami, których z Nami nie ma...

  PDW KLECZKOWSKA WROCŁAW !!


Odpowiedz na ten temat