Przypominamy że użytkowanie forum jest równoznaczne z akceptacją zasad regulaminu oraz wyrażeniem zgody na używanie plików Cookies.
Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2, 937 odsłon

Wszystko co związane z najróżniejszymi dyscyplinami sportowymi, najważniejsze wydarzenia, wyniki.

Temat: Liga Mistrzów 2010/2011 losowanie grup

Tagi tematu:
  1. Post #1
    Weteran
    Avatar Kisame_^
    O użytkowniku

    Dołączył
    3415 dni temu
    Mieszka w
    Konin
    Postów
    0
    Status
    Offline

    Liga Mistrzów 2010/2011 losowanie grup

    Już dzisiaj o godzinie 18.00 dowiemy się w jakiej grupie zagra FC Barcelona w Lidze Mistrzów. Duma Katalonii będzie losowana z pierwszego koszyka. Dzisiejszą ceremonie pokaże 40 stacji telewizyjnych na całym świecie.


    WYNIKI PONIŻEJ!!



    Stacje transmitujące losowanie:

    3e Ireland
    Al Jazeera Sport +3
    Al Jazeera Sport 1
    Arena Sport 1
    BBC *RED Button
    British EuroSport
    C+ Sport (Fra)
    CT4 Sport
    Digi Sport (HU)
    Dolce Sport
    Euro Futbol
    EuroSport France
    EuroSport Germany
    EuroSport International
    EuroSport Nordic
    Fox Sports Espanyol
    Hi Soccer
    MaXimo
    Nederland 2
    Nova Sports 2 (Hellas)
    nSport
    NTV+ Football
    RAI Due
    Ring.bg
    RTP 1
    Setanta Ireland
    Sky Sport 1 (Germany)
    Sky Sport 1 (Italy)
    Sky Sport Info (Portal)
    Sport 1 (Ukr)
    Sport 5
    Sport TV1
    SuperSport 3 (ZA)
    TVE La 2
    TVE La 2 SAT
    TVR 1
    Viasat Football (Nor)
    Al Jazeera Sport HD
    EuroSport HD
    Sport TV HD
    Kiedy losowanie się zakończy to osobiście wklepie to na forum.


    Koszyk 1
    Inter Mediolan, FC Barcelona, Manchester United, Chelsea Londyn, Arsenal Londyn, Bayern Monachium, AC Milan, Olympique Lyon


    Koszyk 2
    Werder Brema, Real Madryt, AS Roma, Szachtar Donieck, Benfica, Valencia, Olympique Marsylia, Panathinaikos Ateny


    Koszyk 3
    Tottenham Hotspur, Rangers, Ajax, Schalke 04, FC Basel, SC Braga, FC Kopenhaga, Spartak Moskwa


    Koszyk 4

    Hapoel Tel Awiw, FC Twente, Rubin Kazań, AJ Auxerre, CFR 1907 Cluj, Partizan, MŠK Žilina, Bursaspor


    Grupa A

    -Inter Mediolan
    -SV Werder Brema
    -Tottenham Hotspur
    -FC Twente


    Grupa B

    -
    Olympique Lyon
    -SL Benfica
    -Schalke 04
    -Hapoel Tel-Aviv

    Grupa C

    -Manchester United
    -Valencia CF
    -Glasgow Rangers
    -Buraspor

    Grupa D

    -FC Barcelona
    -
    Panathinaikos Ateny
    -FC Kopenhaga
    -Rubin Kazań

    Grupa E

    -Bayern Monachium
    -AS Roma
    -FC Basel
    -CFR 1907 Cluj


    Grupa F

    -Chelsea Londyn
    -Olimpique Marsylia
    -Spartak Moskwa
    -MSK Żilina

    Grupa G

    -AC Milan
    -Real Madryt
    -Ajax Amsterdam
    -AJ Auxerre

    Grupa H

    -Arsenal Londyn
    -Szachtar Donieck
    -SC Braga
    -Partizan Belgrad

    Rywalizacja we wszystkich grupach zapowiada się bardzo ciekawie, ale moja największą uwagę przykuwają grupy G i A.

  2. Post #2
    Razem Ponad Kilo
    Avatar Radek.
    O użytkowniku

    Dołączył
    3069 dni temu
    Mieszka w
    Chicago\Jarosław
    Wiek
    25
    Postów
    6,489
    Status
    Offline
    Społeczności
    Diego Milito najlepszy napastnik . Nie zasługuje Messi powinien wygrać.

Odpowiedz na ten temat