Przypominamy że użytkowanie forum jest równoznaczne z akceptacją zasad regulaminu oraz wyrażeniem zgody na używanie plików Cookies.
pukawka.pl zabijaka.pl
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2, 1756 odsłon

Masz jakiś problem z CS? Daj znać - postaramy się pomóc.

Temat: Steam nie wyszukuje serwerów w Find Servers

Krótki link:
Tagi tematu:
 1. Post #1
  User
  Avatar End3rM@n
  O użytkowniku

  Dołączył
  1151 dni temu
  Postów
  3
  Status
  Offline

  Steam nie wyszukuje serwerów w Find Servers

  Witam
  niedawno zakupiłem Steam i oczywiście pobrałem CS i pojawił się problem z wyszukiwaniem serwerów. Tak naprawdę nie potrzebowałem innych serwerów gdyż mam swoje ulubione jednak z ciekawości chciałem sprawdzić ile steam mi wyszuka serwerów.
  Z poziomu Steam zaznaczyłem tylko filtr Gra oczywiście Counter Strike. I po kilku minutach wyszukuje mi 100-300 serwerów z czego połowa ma pingi ponad >70. Liczba serwerów oczywiście powoli wzrasta, ale z tego co mi wiadomo to na poaczątku wyszukiwania powinno pojawiać się spora liczba serwerów nawet 25000 jednak tak się nie dzieje. Mam neta 2MB z multimedii i chodzi stabilnie, więc pingi mam na poziomie 30.
  Mam Windows 7 i dla rozwiązania tego problemu próbowałem tego sposobu Uzywanie zapory ze Steam jednak ten sposób zawodzi, gdyż po usunięci zezwoleń z Counter strike i Steam i następnym włączeniu CS i Steam nie mam żadnego zapytania nawet jak zmienię ustawienia kontroli konta użytkownika na zawsze powiadamiające to żaden komunikat się nie pojawia CS i Steam się normalnie włączają i dalej jest to samo. Bardzo proszę o pomoc w tej sprawie, gdyż już próbowałem reinstall całego Steama, usuwanie zawartości CS i ten sposób lecz wszystko zawodzi Steam nie wyszukuje serwerów w Find Servers - post #1397642

 2. Post #2
  User
  Avatar End3rM@n
  O użytkowniku

  Dołączył
  1151 dni temu
  Postów
  3
  Status
  Offline
  @Refresh

  Odświeżam, gdyż sytuacja się nieco zmieniła, a mianowicie serwery zaczęły się wyszukiwać przy zaznaczonym tylko filtrze Counter Strike znalazło mi ponad 16k serwerów pewnie było by więcej ale zatrzymałem wyszukiwanie, a przy dodatkowych filtrach: Zabezpieczony, Niezabezpieczone hasłem, Ping <50 znalazło około 700 z tych 16k. Pytanie moje brzmi czy to jest duża liczba serwerów czy jednak mała (chodzi mi o te 700) ?

Podobne dyskusje warte przeczytania:
 1. 1. [GAME]Nie wyszukuje mi serwerów co zrobić? - Problemy z Counter-Strike

 2. 2. nie wyszukuje serwerow - Problemy z Counter-Strike

 3. 3. [STEAM] Nie wyszukuje polskich serwerów - Problemy z Counter-Strike

 4. 5. Nie mogę wybrać "Find Servers" - Problemy z Counter-Strike

 5. 6. CS find servers - Problemy z Counter-Strike