Darmowe konta na rapidshare - free konta na RS Premium.

Darmowe konto RapidShare Premium

RapidShare.com jest jednym z najpopularniejszych obecnie sposobów wymiany plików. Ludzie umieszczają na nich filmy, muzykę, gry, programy i zdjęcia, które następnie można ściągnąć z bardzo szybkich serwerów.

System ten jednak swoje wady - limity. Przy ściąganiu nie można używać menedżerów pobierania plików oraz nie można ściągać więcej niż jednego pliku w tym samym momencie.

Ograniczenia te dotyczą bezpłatnego korzystania z serwisu. Każdy użytkownik może wykupić płatne konto Premium, umożliwiające pobieranie plików bez limitów, przy pomocy dowolnego menedżera pobierania. Najtańsze konto Premium kosztuje 4.5 Euro i jest ważne przez 3 dni, z kolei najdroższe konto kosztuje 54.99 Euro i jest ważne 365 dni.

Jest jednak sposób na darmowe i legalne otrzymanie 30 dniowego, w pełni funkcjonalnego konta Premium. Wystarczy, że po wysłaniu dowolnego pliku na serwer RapidShare zarejestrujemy się po zakończonym procesie Uploadu.

Po otrzymaniu darmowego konta będziemy mogli się zalogować. Za każde pobranie wysłanego przez nas później pliku (ważącego ponad 1 MB) dostaniemy 1 punkt. Za 10 000 punktów możliwa jest konwersja takiego konta, na konto Premium. Wydaje się to bardzo dużo, ale wierzcie mi, że przy "odrobinie" chęci i poświęceniu trochę czasu można tego dokonać i ściągać bez limitów - jedynym ograniczeniem dla konta Premium, jest możliwość ściągnięcia maksymalnie 10 GB danych w ciągu dnia.

From SHP.NET.PL.