Przypominamy że użytkowanie forum jest równoznaczne z akceptacją zasad regulaminu oraz wyrażeniem zgody na używanie plików Cookies.
Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1, 381 odsłon

Nowinki z kraju i ze świata. Codziennie aktualne newsy!

Temat: Marsz Niepodległości Prowokator Policja

Tagi tematu:
Brak
 1. Post #1
  User
  Avatar ZaWsZe NaD WaMi
  O użytkowniku

  Dołączył
  2828 dni temu
  Mieszka w
  Lubin
  Postów
  1,169
  Status
  Offline
  Społeczności

  Marsz Niepodległości Prowokator Policja
  "Mamy zebrane relacje ludzi, którzy widzieli, jak policyjni prowokatorzy wywołali zamieszki na pl. Konstytucji. Oni atakowali funkcjonariuszy, potem kordon odpowiadał atakiem" - mówi portalowi Stefczyk.info lider Młodzieży Wszechpolskiej Robert Winnicki.

  Zaznacza, że zamieszki spowodowały "odcięcie kilkudziesięciu tysięcy ludzi na rondzie Dmowskiego". Winnicki zaznacza, że z wozów policji wysiadali ludzie, którzy potem atakowali kordon funkcjonariuszy.

  "Mamy relacje posłów, którzy próbowali nieskutecznie legitymować policjantów w kominiarkach. Jest mnóstwo relacji ludzi, którzy widzieli osoby wysiadające z policyjnych radiowozów albo wozów nieoznakowanych. One zakładały kominiarki, potem mieszały się w tłum i prowokowały zajścia. Muszę powiedzieć, że to jak w głębokim PRLu" - dodaje.

  W internecie krążą już zdjęcia młodych ludzi w zielonych kominiarkach, którzy rozpoczęli zadymę na Marszu Niepodległości. Prowokatorzy mają prawdopodobnie kamizelki pod ubraniami, część z nich pod kurtkami miała bluzy z napisem "Policja". Portal Niezalezna.pl dotarł do nowych zdjęć agentów policyjnych.

  To właśnie ci ludzie, mający przy sobie pałki teleskopowe - prawdopodobnie policyjni agenci -
  odpowiedzialni są za wywołanie bijatyk i rozbicie oraz wstrzymanie Marszu. W wyniku tej prowokacji ucierpieli także najmłodsi; są bowiem sygnały, że policjanci bili nawet dzieci.


  Portal Niezalezna otrzymał zdjęcia, na których widać prowokatorów w kominiarkach, stojących pod osłoną policji.  http://niezalezna.pl
  Ostatnio edytowane przez ZaWsZe NaD WaMi ; 12.11.2012 o 01:08


  Pozdrowienia Do Więzienia,
  czas wszystko zmienia, lecz My wciąż tacy sami,
  czekamy na dzień w którym znów będziecie z Nami.
  Dla Tych za kratami, których z Nami nie ma...

  PDW KLECZKOWSKA WROCŁAW !!


Odpowiedz na ten temat