Niech przy wigilijnym stole zwycięży prawda - oto słowa życzeń od Jarosława Kaczyńskiego, zamieszczonych na portalu myPiS.pl. Wystąpienie nie ogranicza się do samych życzeń, bo szef PiS poświęcił sporo czasu katastrofie w Smoleńsku. Napomniał też rząd: - Nie zachowujcie się jak Poncjusz Piłat.

- W tym roku Polacy zdawali bardzo dobry egzamin. W większości zdali go dobrze - ocenił postawę społeczeństwa szef PiS. - Chciałbym państwu wyrazić moją wielką wdzięczność za szacunek, jaki okazaliście mojemu świętej pamięci ukochanemu bratu, prezydentowi RzeczypospolitejFragment wystąpienia Jarosława Kaczyńskiego


Chciałbym państwu wyrazić moją wielką wdzięczność za szacunek, jaki okazaliście mojemu świętej pamięci ukochanemu bratu, prezydentowi Rzeczypospolitej. Za cześć, jaką oddaliście jemu, mojej ukochanej bratowej Marylce, moim przyjaciołom i wszystkim poległym - mówił.

Skrytykował też sprawujących władzę: - Polacy pokazali wielkie serce. Mają prawo wymagać od tych, od których dzisiaj zależy najwięcej, by nie zachowywali się jak Poncjusz Piłat - mówił prezes PiS.


REKLAMACzytaj dalejKaczyński życzył Polakom marzeń o silnym kraju. - Niech przy wigilijnych stołach zwycięży prawda. Mimo trosk, miejmy odwagę marzyć o dobrym, dostatnim życiu, o silnej, sprawiedliwej Polsce. O Polsce, którą z dumą, ze spokojem co do jej przyszłości przekażemy kolejnym pokoleniom - przekazał swoje życzenia prezes PiS. Na zakończenie zacytował słowa kolędy "Bóg się rodzi".