Przypominamy że użytkowanie forum jest równoznaczne z akceptacją zasad regulaminu oraz wyrażeniem zgody na używanie plików Cookies.
Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3, 7865 odsłon

Nowinki z kraju i ze świata. Codziennie aktualne newsy!

Temat: Ronaldo zapłacił matce swojego syna za milczenie

Tagi tematu:
 1. Post #1
  User
  Avatar adrianek1999
  O użytkowniku

  Dołączył
  3072 dni temu
  Mieszka w
  J-W
  Wiek
  19
  Postów
  326
  Status
  Offline

  Post Ronaldo zapłacił matce swojego syna za milczenie

  Brukowa prasa aż huczy od plotek na temat Cristiano Ronaldo. Angielski "The Sun" donosi, że portugalski gwiazdor Realu Madryt zapłacił matce swojego nowonarodzonego syna 10 milionów funtów. W zamian za pieniądze ma ona zachować milczenie i nie ujawniać swojej tożsamości.

  "To był najdroższy dzień w moim życiu" - tak Ronaldo opisał dzień w którym przelał swoje roczne zarobki na konto młodej kobiety, matki jego syna, która na zawsze ma pozostać anonimową osobą.
  Nawet syn Cristiano nie będzie znał swojej matki, ani utrzymywał z nią kontaktu, do czasu gdy "będzie wystarczająco dojrzały, aby zrozumieć sytuację" - wyjaśnia piłkarz.

  Gazety spekulują, że matka dziecka to typ "imprezowej dziewczyny", z którą Cristiano nie chciałby się wiązać na stałe. Inne plotki mówią, że matka dziecka była surygatką (matką zastępczą), a ciążę zaplanowano. W każdym razie Cristiano Ronaldo w poniedziałek przelał na konto kobiety 10 milionów funtów, w zamian za zachowanie przez nią tajemnicy i zrzeczenie się praw do dziecka.
  "Kosztowało go to roczne zarobki, ale było tego warte. Nazwał ten dzień najdroższym w swoim życiu, ale przynajmniej ma prawa rodzicielskie do syna" - wyznała osoba z otoczenia piłkarza w rozmowie z "The Sun".
  Dziecko przebywał obecnie w Algarve, gdzie wychowuje go matka i siostra Cristiano Ronaldo. Sam piłkarz przebywa obecnie w Nowym Jorku, gdziew wypoczywa po mundialu wraz ze swoją obecną dziewczyną, modelką Iriną Shayk.
  źródło:INTERIA.PL

 2. Post #2
  RaQ
  Weteran
  Avatar RaQ
  O użytkowniku

  Dołączył
  3392 dni temu
  Postów
  1,684
  Status
  Offline
  Ciekaw jestem czy to prawda ;] Ale nie sadze zeby zwierzal sie mediom w takiej sprawie.

 3. Post #3
  ulq
  User
  Avatar ulq
  O użytkowniku

  Dołączył
  3073 dni temu
  Postów
  442
  Status
  Offline
  Ciekawe ciekawe. No cóż zamiast być z dzieckiem poleciał na wakacje z dziewczyną...

Odpowiedz na ten temat