Przypominamy że użytkowanie forum jest równoznaczne z akceptacją zasad regulaminu oraz wyrażeniem zgody na używanie plików Cookies.
Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2, 11086 odsłon

Interesujesz się samochodami, motorami, innymi pojazdami na kilku kołach? Ten dział jest dla Ciebie.

Temat: Suzuki Gladius: niebanalny i praktyczny

Tagi tematu:
 1. Post #1
  Gracz RM
  Avatar Jon Bon Jovi
  O użytkowniku

  Dołączył
  3664 dni temu
  Mieszka w
  Końskie / Kielce / Łódz
  Wiek
  30
  Postów
  3,801
  Status
  Offline
  Społeczności

  Suzuki Gladius: niebanalny i praktyczny

  W starożytności gladius był podstawową bronią rzymskiej armii. Współczesny Gladius stanowi skuteczną oręż do walki z korkami oraz wysokimi cenami paliw. Nawet w mieście zużywa najwyżej 5,5 l/100km.


  Suzuki Gladius został zaprezentowany w 2009 roku. Maszyna zastąpiła znany i ceniony model SV650. Gladius wygląda znacznie mniej drapieżnie od starszego brata. To zasługa miękkich krzywizn zbiornika paliwa, błotnika, kokpitu, tylnych owiewek, a nawet elementów ramy. O gustach się nie dyskutuje, jednak nie można się oszukiwać, że obły Gladius przypadnie każdemu do gustu.

  Najbardziej zdeklarowani przeciwnicy Gladiusa widzą w nim jednoślad wyłącznie dla kobiet. Kto się przełamie i zajmie miejsce na twardej kanapie, nie powinien żałować. Miejsce pracy kierowcy dopasowano do miejskiego charakteru maszyny. Pozycja jeźdźca jest wyprostowana, by ułatwić manewrowanie. Niestety daje się we znaki w trasie. Gladiusem bez akcesoryjnej owiewki daleko zajadą tylko najtwardsi. Reszta uzna wyższość oporu aerodynamicznego, który wystawia na ciężką próbę głowę i klatkę piersiową.


 2. Post #2
  User
  Avatar Slevin44
  O użytkowniku

  Dołączył
  2893 dni temu
  Wiek
  29
  Postów
  76
  Status
  Offline
  Gladius bajeczny strasznie mi sie podoba ale ogółem mówiąc modele suzuki wygladaja super. Ale dla mnie numerem jeden jest Ducati 1198 cudddooooo
  Dodano:
  1198s

Odpowiedz na ten temat
Zobacz także...