Przypominamy że użytkowanie forum jest równoznaczne z akceptacją zasad regulaminu oraz wyrażeniem zgody na używanie plików Cookies.
Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2, 117 odsłon

Wszelkie bieżące sprawy internetowej sceny - aktualności & dyskusja.

Temat: O prezbiopii słów kilka

Tagi tematu:
 1. Post #1
  User
  Avatar Aspira
  O użytkowniku

  Dołączył
  181 dni temu
  Postów
  25
  Status
  Online

  O prezbiopii słów kilka

  Prezbiopia jest bardzo często spotkaną wadą wzroku, z czasem dotyka praktycznie każdego. Zainteresowałam się tym tematem gdy stwierdzono ten problem u mojej mamy. Sporo czasu poświęciłam ostatnio szukając komfortowych rozwiązań dla prezbiopów, znalazłam m.in. ten materiał: Zobacz to z JZO! | Jak działają soczewki progresywne choć prawdę mówiąc ciekawa jestem czy poza okularami progresywnymi są jeszcze inne opcje- np. skonstruowane w podobny sposób soczewki kontaktowe?

 2. Post #2
  User
  Avatar carl33
  O użytkowniku

  Dołączył
  165 dni temu
  Postów
  2
  Status
  Offline
  Aspira u mojej mamy wystąpił ten sam problem. Nosi okulary, w jej przypadku niestety o soczewkach nie było mowy. Lekarz wykluczył możliwość noszenia. Ja z kolei nie wyobrażam sobie życia bez soczewek, to spora wygoda. Mogę normalnie funkcjonować na treningach tańca współczesnego. Widzę, że szukasz przydatnych informacji o soczewkach. Polecam Ci ciekawy artykuł https://www.acuvue.pl/fakty-i-mity-o-soczewkach Na pewno trochę rozjaśni sprawę noszenia soczewek. Może w przypadku Twojej mamy będzie taka możliwość. Trzymam kciuki.

Odpowiedz na ten temat
Zobacz także...
 1. 1. Kilka zmian - Archiwum forum

 2. 2. Kilka kawalkow - Archiwum forum

 3. 3. Boys - Za Kilka łez - Teksty piosenek

 4. 4. Kilka rzeczy - Dyskusje i rozmowy

 5. 5. Kilka propozycji ;] - Dyskusje i rozmowy