Przypominamy że użytkowanie forum jest równoznaczne z akceptacją zasad regulaminu oraz wyrażeniem zgody na używanie plików Cookies.
Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1, 1177 odsłon

Forum hostingowe poświęcone przeróżnym usługom hostingowym - hosting www, serwerów gier, serwerów głosowych oraz serwery VPS / dedykowane.

Temat: linuxpl.com

Tagi tematu:
 1. Post #1
  A Może Cycki? ;)
  Avatar Kto chce ciastko?
  O użytkowniku

  Dołączył
  3690 dni temu
  Mieszka w
  Wwa
  Wiek
  27
  Postów
  1,823
  Status
  Offline
  Społeczności

  linuxpl.com

  Czytaj też:

  Pukawka.pl  Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która działa na rynku informatycznym i internetowym od ponad 10 lat.
  Dostarczamy Klientom usługi wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach, a jednocześnie ciągle tworzymy doskonałe zaplecza dla ich działalności. Celem firmy Serveradmin.pl S.C. jest dostarczanie niezawodnych oraz profesjonalnych rozwiązań informatycznych dla firm oraz użytkowników indywidualnych.

  Oprócz świadczonych usług hostingowych (Hosting, stabilne serwery wirtualne ! Tani hosting! - Linuxpl.com), firmą zajmuje się udostępnieniem i obsługą serwerów dedykowanych oraz serwerów VPS dla klientów biznesowych i klientów indywidualnych (Serwery dedykowane - Serveradmin, Serwery VPS), rejestracją domen internetowych oraz telefonią internetową (LinuxFon.pl - Tanie rozmowy telefoniczne).

  Nasza infrastruktura sprzętowa i sieciowa

  Do dyspozycji mamy łącza o przepustowości sumarycznej powyżej 100 Gbit, które są obsługiwane przez światłowody od kilkunastu providerów. Każdy z serwerów wpięty jest do portu 1Gbit na przełączniku . Czasy dostępu (pingi) do serwerów są rzędu 40-50 ms. Pomieszczenia, w którym znajdują się serwery są klimatyzowane, odpowiednio zabezpieczone przed dostępem osób trzecich.
  Obecnie na potrzeby hostingu posiadamy ponad 80 osobnych serwerów z procesorami Xeon i AMD Opteron oraz Intel i7, które posiadają od 4 do 24 GB pamięci RAM. Używamy dysków SATA, SAS jak i nowych dysków flashowych SSD. Serwery bazodanowe są ulokowane na osobnych dyskach SAS i SSD. Posiadamy również wiele innych serwerów ktore zapewniają kopie bezpieczeństwa, obsługę DNS i pozostałe zaplecze hostingowe. Sumaryczna liczba maszyn pod wszystkie usługi przekroczyła w 2010 roku 280 sztuk.

  Jak pracujemy...

  Nad rozwojem Serveradmin.pl S.C. pracuje obecnie kilkanaście osób. Staramy się o dobry wizerunek naszej firmy. Support dla naszych Klientów jest realizowany przez całą dobę, również w weekendy. Mamy wyróżniający sie system kontaktu z administratorami zapewniony przez kanały Live Chat, telefon (infolinia), Gadu-Gadu i e-mail. Do supportu nie zatrudniamy zwykłych konsultantów a administratorów z zawodu oraz osób zaznajomionych i przeszkolonych w zagadnieniach hostingu, dzięki czemu ułatwia to kontakt i rozwiązywanie problemów w szybkim czasie. Korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań, posiadamy dużą wiedzę na temat używanego przez klientów panelu Directadmin, pozwala to na pisanie dodatkowych wtyczek, niespotykanych nigdzie indziej.

  Dane Firmy
  Nazwa firmy serveradmin.pl S.C.
  Rzeszów ul.Staroniwska 73 35-101 tel/fax +48 017 8530774
  NIP: 813-352-86-32 REGON: 180279264

  KONTO BANKOWE :
  Numer konta: 62 1140 2004 0000 3702 5013 5811
  mBank

  Adres do korespondencji :
  Rzeszów ul. Staroniwska 73
  Kod pocztowy: 35-101

  Biuro handlowe:
  Rzeszów ul. Mikołajczyka 5A
  zapraszamy od 8-16, pn-pt  Oferty:
  W1GB
  W2GB
  W5GB
  W10GB
  Konto SEO
  Serwery Dedykowane


  Sam korzystam z tego hostingu i jestem zadowolony
  Ostatnio edytowane przez Kto chce ciastko? ; 16.08.2011 o 02:51

Odpowiedz na ten temat