Przypominamy że użytkowanie forum jest równoznaczne z akceptacją zasad regulaminu oraz wyrażeniem zgody na używanie plików Cookies.
Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2, 189 odsłon

Temat: Skoki Narciarskie 2006 (2005)

Tagi tematu:
 1. Post #1
  Uplinker
  Avatar Melantiq
  O użytkowniku

  Dołączył
  3450 dni temu
  Postów
  2,781
  Status
  Offline

  Skoki Narciarskie 2006 (2005)

  Skoki Narciarskie 2006 (2005)
  Polska wersja językowa.
  Skoki Narciarskie 2006 to pozycja, która z pewnością zainteresuje miłośników skoków narciarskich, dyscypliny, która w naszym kraju błyskawicznie zaskarbiła sobie zainteresowanie dzięki wyczynom Adama Małysza. Gra ta jest jednak dosyć szczególna – za jej produkcję odpowiada bowiem znany, polski zespół developerski – Metropolis Software.

  Naszą wielką przygodę ze skokami narciarskimi zaczynamy w tym przypadku od konkursów w kategoriach juniorskich – właśnie w ten sposób rozpoczyna się główny tryb gry, tzw. Career Mode, zawierający liczne elementy managerskie. Nie łudźmy się jednak, że bez żadnego przygotowania będziemy wygrywać wszystkie konkursy – droga do zdobycia Kryształowej Kuli czy tytułu Mistrza Świata jest bowiem długa i wymaga systematycznego odbywania wyczerpujących sesji treningowych. Do dyspozycji graczy oddano 13 różnych konkursów (m.in. sławny Turniej Czterech Skoczni), które odbywają się rzecz jasna na wiernie odwzorowanych skoczniach. Ponadto, godna uwagi jest także możliwość wzięcia udziału w olimpijskim konkursie na pięknej skoczni Pragelato. Co bardziej kreatywni fani sportów zimowych bez wątpienia skorzystają z opcji tworzenia własnych konkursów.

  Istotnym elementem gier symulujących skoki narciarskie jest sterowanie. Programiści z Metropolis postawili na prosty i intuicyjny sterownik, który nadal pozwala na pełne kontrolowanie postawy naszego skoczka w niemal każdej fazie skoku. Jest to o tyle istotne, gdyż każdy z 26 przygotowanych modeli zawodników cechuje się odmiennymi warunkami fizycznymi – pod względem taktycznym lot różni się więc w sposób znaczny. Nad pełnym realizmem konkursu czuwa precyzyjny system zasad i punktacji, sprawiedliwie oceniający technikę lotu i lądowanie. Gdy już znudzi nam się konkurowanie z cyfrowymi rywalami, warto zaprosić kolegę/koleżankę, a następnie zrobić użytek z trybu “gorących krzeseł” (Hot Seat Mode).

  Wymagania sprzętowe:
  Pentium 1.5 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 64 MB (GeForce 3 lub lepsza)
  OPIS UPLOADU:

  Wielkość całego uploadu: 323.21 MB
  Typ kompresji: brak
  Dane naprawcze: brak
  Zawartość uploadu:
  .ISO
  Wersja językowa: PL
  Hasło: brak
  DOWNLOAD:

  CATSHARE

  http://catshare.net/OY2A0EF9XtbD91QG/Skoki.Narciarskie.PL.2006.iso
  
  
  
  
  
  
  EGOFILES

  http://egofiles.com/Ik3iYyl0KOu3DpCH/Skoki.Narciarskie.PL.2006.iso
  
  
  
  
  
  
  TURBOBIT

  http://turbobit.net/kebyyo9qolk2/Skoki.Narciarskie.PL.2006.iso.html
  
  
  
  
  
  
  FILEMONKEY

  https://www.filemonkey.in/file/uzuabq78k8hdrcb4/Skoki.Narciarskie.PL.2006.iso
  
  
  
  
  
  
  RAPIDU

  http://rapidu.net/2148728321/Skoki.Narciarskie.PL.2006.iso
  
  
  
  
  
  
  Ostatnio edytowane przez Melantiq ; 06.02.2014 o 00:22

 2. Post #2

Odpowiedz na ten temat
Zobacz także...