[PL] DSJ 3 - Portable (2003)OPIS:
Jak sama nazwa wskazuje, mamy do czynienia z grą, w której zakochał się cały świat. Skoki narciarskie Jussi Koskeli zaimponowały wszystkim, gdy wyszedł pierwszy "Deluxe". Co prawda grafika nie grała najistotniejszej roli, ale grało się w nią nader przyjemnie. DSJ3 to już inny świat, ale ten sam charakter. Tworzymy skoczka, ustawiamy kolory stroju, kasku, nart itd. Wybieramy skocznię i naszym oczom ukazuje się dobrej jakości grafika 3D.

Naszym pierwszym zadaniem jest sprawdzić kierunek i moc wiatru - i wystartować. Potem już każdy wie co dalej. Oczywiście nie trzeba dodawać, że w grze chodzi o to by daleko i poprawnie skakać. Sterowanie jest bardzo proste: od belki odbijamy się używając lewego przycisku myszy, przy wybiciu z progu naciskamy jednocześnie oba przyciski, a lądując możemy albo kliknąć lewym (lądowanie telemarkiem), lub też jednocześnie prawym i lewym (lądowanie na obu nogach). Co do interfejsu wszystko jest w porządku.

Należy również dodać, że innowacją w grze jest możliwość skakania na igelicie. Czego nawet w dobrych tytułach traktujących o skokach brakuje.


Jak grać ?

Pobieramy.
Rozpakować.
Wchodzimy w folder i klikamy w ikonę " DSJ3 Setup "
Następnie Klikamy w Delux Ski Jump 3
GRAMY
Wymagania sprzętowe gry:
Waga Pliku : 7.56 MB
Platforma:	PC
Procesor:	brak danych
Karta Graficzna:	brak danych
Pamięć RAM:	brak danych
System:	brak danych
Wymagania sprzętowe gry nie zostały jeszcze
uzupełnione, lub są nieznane!


https://rapidshare.com/files/1847319174/DSJ-3_dla_zajefajna.com.rar

[/CENTER]