Unreal Tournament 3: Black Edition (2013)
PROPHET / POLSKA WERSJA JĘZYKOWA
Unreal Tournament 3 to kolejna odsłona popularnej serii pierwszoosobowych strzelanin firmy Epic Games. Mimo tego, gra nie jest bezpośrednią kontynuacją wcześniejszych produktów, ale programem nowej generacji, korzystającym z dobrodziejstw potężnego silnika trójwymiarowego jakim jest Unreal Engine 3.
Od początku głównym założeniem przyświecającym twórcom Unreal Tournament 3 było stworzenie zupełnie nowej gry, a nie wyposażenie wysłużonej koncepcji w lepszą oprawę audiowizualną. Nie oznacza to oczywiście, że nie znajdziemy w tym produkcie rzeczy charakterystycznych dla poprzednich odsłon serii. Programiści zadbali o powrót wielu znanych wcześniej akcji, jak np. możliwość wykonywania specjalnych skoków zwanych „double jump”, jak również klasycznych i doskonale znanych map, jak np. Deck17.
Jak na produkt przeznaczony do rozgrywki wieloosobowej przystało, w Unreal Tournament 3 znajdziemy wiele ciekawych trybów zmagań: Deathmatch, Team Deathmatch, Capture the Flag oraz Warfare. Autorzy zlikwidowali natomiast zabawę w trybach Assault, Bombing Run i Domination. Aby jeszcze lepiej oddać ducha wzajemnej anihilacji graczy z całego świata, wprowadzono globalny system komunikacji (czyli listy i wyszukiwarki przyjaciół, skrzynki wiadomości do porozumiewania się etc.). Nowi gracze również nie będą mieli powodów do obaw. Unreal Tournament 3 został tak zaprojektowany, aby wprowadzić „świeżych” uczestników bitew bez zbędnego stresu. Dzięki jasnym i przejrzystym statystykom, użytkownicy będą mogli dobierać konkurentów o podobnych umiejętnościach i nie ryzykować dotkliwej porażki z rąk weteranów. Jeśli ktoś ma ochotę na trening, zawsze może skorzystać z trybu rozgrywki dla jednego gracza, który odbywa się w towarzystwie tzw. „botów”. Uczestnicy bitwy prowadzeni przez komputer dysponują teraz o wiele większą inteligencją i znakomicie zastępują „żywych” partnerów w rozgrywce.
OPIS UPLOADU:
1. Przegraj z ISO zawartość katalogu PROPHET do ...Binaries 
2. Gdy poprosi użyj klucza: QMQ9-Y6UA-39XA-BAP8 
3. GRAJ W TRYBIE OFFLINE

Wielkość całości / do pobrania:  GB 
Wielkość partów:1025 MB 
Zawartość uploadu: plik.iso 
Kompresja: rar 
Ilość kompresji: raz 
Dane naprawcze: 5% 
Hasło: BRAK 
Wersja językowa gry: PROPHET / POLSKA WERSJA JĘZYKOWA

DOWNLOAD:
CATSHARE
http://catshare.net/ssRtquOfwUudx5X1/Unreal.Tournament.3.Black.Edition.2013.PROPHET.PL.part1.rar
http://catshare.net/AhgaPYrW1jcGgANM/Unreal.Tournament.3.Black.Edition.2013.PROPHET.PL.part2.rar
http://catshare.net/BgC45VYYQpsipokL/Unreal.Tournament.3.Black.Edition.2013.PROPHET.PL.part3.rar
http://catshare.net/7e7J3yo2haZkWLVw/Unreal.Tournament.3.Black.Edition.2013.PROPHET.PL.part4.rar
http://catshare.net/Myf24a3cHjieAgv8/Unreal.Tournament.3.Black.Edition.2013.PROPHET.PL.part5.rar
http://catshare.net/V5Yd38v4bud6Tfxy/Unreal.Tournament.3.Black.Edition.2013.PROPHET.PL.part6.rar
http://catshare.net/cP80E2hvTuJbeOAX/Unreal.Tournament.3.Black.Edition.2013.PROPHET.PL.part7.rar
http://catshare.net/QJYyGBH78c1ClsK0/Unreal.Tournament.3.Black.Edition.2013.PROPHET.PL.part8.rar