Przypominamy że użytkowanie forum jest równoznaczne z akceptacją zasad regulaminu oraz wyrażeniem zgody na używanie plików Cookies.
Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5, 397 odsłon

W dziale ogólnym obowiązują zasady "offtopic", w poddziałach trzymamy się panujących tam zasad!

Temat: Reklama firmy

 1. Post #1
  User
  Avatar Cypisek3
  O użytkowniku

  Dołączył
  880 dni temu
  Postów
  1
  Status
  Offline

  Reklama firmy

  Jakby nie patrzeć to coraz więcej osób korzysta z Internetu a dobrze poprowadzona kampania to klucz do sukcesu . Ta agencja https://contentorganica.pl/ ma na koncie wiele sukcesów , współpracowali z wieloma znanymi firmami. W razie wątpliwości można śmiało się z nimi skontaktować.

 2. Post #2
  User
  Avatar Marylka23
  O użytkowniku

  Dołączył
  603 dni temu
  Postów
  1
  Status
  Offline
  Ja zaczęłam od reklamy wizerunkowej czyli od wyglądu stoiska. Mało doceniamy taką reklamę, a przecież jest to istotny element zachęcenia klienta i do zainteresowania go danym produktem. W tej chwili ekipa z firmy http://www.berkano.pl/kończy wykonanie mojego stoiska. Jest naprawdę efektowne, innowacyjnie zaaranżowane i zagospodarowane, wszystko ze szczegółami dopracowane, widać pełen profesjonalizm. Obecnie myslę nad reklamą w sieci, chcę stworzyć stronę internetową. Szukam agencję marketingową, która by się tym zajęła.
  Ostatnio edytowane przez Marylka23 ; 11.09.2018 o 20:21

 3. Post #3
  User
  Avatar kammomila
  O użytkowniku

  Dołączył
  498 dni temu
  Postów
  1
  Status
  Offline
  Od jakiegoś czasu planuje zareklamować swoją firmę, ponieważ zależy mi na większej ilości klientów. Słyszałam, że warto skorzystać z usługi marketing szeptany kampanie, a wy co o tym sądzicie? Jak zapoznałam się tą ofertą to muszę stwierdzić, że wydaje mi się ona bardzo dobra. Niespodziewałam się, że w tak szybki sposób można zrobić rozgłos danej branży. Dzięki tej opcji zyskamy pozytywne opinie i lepszą rozpoznawalność.

 4. Post #4
  User
  Avatar brochoski
  O użytkowniku

  Dołączył
  538 dni temu
  Postów
  0
  Status
  Offline
  Na pewno dobrze poumieszczać swoją ofertę na portalach branżowych, na przykład jak ktoś sprzedaje zaproszenia ślubne to nie powinno go zabraknąć na https://www.planujemywesele.pl/zaproszenia/warszawa i podobnych stronach. W ten sposób można łatwo podłapać nowych klientów, bo ludzie szukający danej usługi już są na miejscu

 5. Post #5
  User
  Avatar Sasza13
  O użytkowniku

  Dołączył
  6 dni temu
  Postów
  0
  Status
  Offline
  Niewątpliwie dzisiaj mamy wiele możliwości jeżeli chodzi o reklamę firmy. Jeżeli jednak szczególnie zależy nam na promocji na rynku lokalnym, zdecydowanie warto zapoznać się z ofertą drukarni https://www.diamond-druk.pl . W jej ofercie znajdziemy bowiem ponad 100 tysięcy konfiguracji produktów. Co więcej, mamy tutaj możliwość skorzystania ze wsparcia studia graficznego, a ceny są niezwykle konkurencyjne.

Odpowiedz na ten temat