Sherlock Holmes był zawsze człowiekiem nowoczesnym - to świat wokół niego się starzał. Teraz słynny detektyw wraca do formy: jest bystry, twardy, osadzony we współczesnym świecie, ma trudny charakter i jest niebezpieczny.

Sherlock umie rozpoznać programistę po krawacie, a pilota linii lotniczych po kciukach. Ma chłodny, analityczny umysł. Zarabia na życie - próbując także uniknąć nudy, która często mu doskwiera - rozwiązując zagadki kryminalne. Watson i Holmes bardzo się od siebie różnią, ale i doskonale się dopełniają. Intelekt Sherlocka wiele zyskuje w połączeniu z pragmatyzmem Watsona.

rytyjski "Sherlock" emitowany będzie od 2 marca 2014 roku o godzinie 21:10. Według ramówki dostępnej dla prasy, stacja przygotowuje się do emisji łącznie dziewięciu odcinków. Oznacza to, że bez przerw w emisji, wiosną TVP 2 pokaże wszystkie trzy sezony "Sherlocka".

Warto dodać, że "Sherlock" powinien być w TVP 2 dostępny z oryginalną ścieżką dźwiękową oraz polskimi napisami, podobnie jak to ma miejsce w przypadku "Downton Abbey". Oznacza to, że widzowie nie zostaną zmuszeni do oglądania serialu z lektorem.

Wiosną w Telewizji Polskiej zadebiutuje również trzeci sezon "Downton Abbey". Dokładna data nie jest jeszcze znana.
hatak.pl

Polecam serial bo jest naprawdę zajebisty, jeżeli nikt nie miał okazji go widzieć.