Przypominamy że użytkowanie forum jest równoznaczne z akceptacją zasad regulaminu oraz wyrażeniem zgody na używanie plików Cookies.
Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2, 752 odsłon

Wszystko co związane z kinematografią - nowinki, trailery, zapowiedzi, dyskusja.

Temat: Zapowiedź filmu "Ewolucja planety małp" / Dawn of the Planet of the Apes

Tagi tematu:
 1. Post #1
  ID
  Avatar ID
  O użytkowniku

  Dołączył
  3700 dni temu
  Postów
  8,196
  Status
  Offline
  Społeczności

  Zapowiedź filmu "Ewolucja planety małp" / Dawn of the Planet of the Apes  Opublikowano pierwszy klimatyczny zwiastun superprodukcji science fiction "Ewolucja planety małp", która jest kontynuacją filmu "Geneza planety małp".

  W obsadzie są Andy Serkis, Jason Clarke, Keri Russell, Gary Oldman, Kodi Smit-MCPhee, Kirk Acevedo, Judy Greer, Toby Kebbell i Enrique Murciano. Za efekty specjalne i kreację cyfrowych kostiumów małp ponownie odpowiada Weta Digital.

  "Rozrastające się państwo genetycznie wyewoluowanych małp dowodzonych przez Cezara jest zagrożone przez grupę ludzi, którzy 10 lat wcześniej przeżyli atak niszczącego wirusa. Zawarto pokojowe porozumienie, które okazuje się dość krótkie i nietrwałe - obie strony stają w obliczu wojny o to, kto zostanie władcą Ziemi. "

  Reżyseruje Matt Reeves ("Projekt: Monster", "Pozwól mi wejść"). Premiera w USA zaplanowana jest na 11 lipca 2014 roku. W Polsce obejrzymy go tydzień później - 18 lipca 2014 roku.
  hatak.pl

 2. Post #2
  H@ nad H@
  Avatar lavoks
  O użytkowniku

  Dołączył
  3908 dni temu
  Mieszka w
  Centrum Polski - GDYNIA!!
  Wiek
  92
  Postów
  4
  Status
  Offline
  Społeczności
  klimatyczna seria , dla mnie może trwać wieki
Odpowiedz na ten temat