Przypominamy że użytkowanie forum jest równoznaczne z akceptacją zasad regulaminu oraz wyrażeniem zgody na używanie plików Cookies.
Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2, 865 odsłon

Wszystko co związane z kinematografią - nowinki, trailery, zapowiedzi, dyskusja.

Temat: "Carrie" - zapowiedź

Tagi tematu:
 1. Post #1
  ID
  Avatar ID
  O użytkowniku

  Dołączył
  3698 dni temu
  Postów
  8,196
  Status
  Offline
  Społeczności

  "Carrie" - zapowiedź

  Czytaj też:

  Jaki to film?

  oraz

  Kapitan Phillips  W jednej z nowojorskich kawiarni zdecydowano się przeprowadzić akcję promocyjną inspirowaną filmem, który oparty jest na książce Stephena Kinga. W niej też klienci kawiarni są wkręcani w sytuację, gdy dziewczyna wykorzystuje swoją moc telekinezy. Autorami filmiku jest ekipa Thinkmodo.

  Za reżyserię "Carrie" odpowiada Kimberly Peirce, a w tytułowej roli zobaczymy Chloe Moretz. Książka Stephena Kinga, wydana w 1974 roku, była pierwszą opublikowaną powieścią tego autora. W 1976 opowieść na ekran przeniósł Brian De Palma, z Sissy Spacek w roli tytułowej. W 1999 film doczekał się sequela, a w 2002 roku powstał film telewizyjny.

  Nastolatka Carrie White (Moretz) wychowywana jest przez samotną matkę Margaret (Moore), fanatyczkę religijną. Nie przysparza to dziewczynie popularności w szkole, gdzie czuje się bardzo samotna. Jest w niej jednak coś bardzo wyjątkowego... Prześladujący ją rówieśnicy poznają sekret Carrie w dniu balu maturalnego, kiedy to dziewczyna ujawni swoje moce telekinetyczne i wykorzysta je, aby wyrównać rachunki.

  Premiera w USA i w Polsce jest zapowiedziana na 18 października 2013 roku.

  hatak.pl

 2. Post #2
  ID
  Avatar ID
  O użytkowniku

  Dołączył
  3698 dni temu
  Postów
  8,196
  Status
  Offline
  Społeczności

  Do sieci trafiły materiały z wydania Blu-ray horroru "Carrie" z Chloe Moretz w roli tytułowej. W tym alternatywne zakończenie i usunięta scena.  dodatkowa scena -> Carrie: Exclusive Deleted Scene - CraveOnline

Odpowiedz na ten temat
Zobacz także...
 1. 1. Carrie (2013) - [DOWNLOAD] Filmy

 2. 2. Carrie (1976) - [DOWNLOAD] Filmy

 3. 4. Carrie (2013) - DVD/HD/BluRay - Filmy, seriale i bajki