Przypominamy że użytkowanie forum jest równoznaczne z akceptacją zasad regulaminu oraz wyrażeniem zgody na używanie plików Cookies.
Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3, 842 odsłon

Wszystko co związane z kinematografią - nowinki, trailery, zapowiedzi, dyskusja.

Temat: Kolejny projekt Wachowskich. "Jupiter Ascending"

Tagi tematu:
 1. Post #1
  ID
  Avatar ID
  O użytkowniku

  Dołączył
  3698 dni temu
  Postów
  8,196
  Status
  Offline
  Społeczności

  Kolejny projekt Wachowskich. "Jupiter Ascending"  Twórcy hitu "Matrix", Andy i Lana Wachowscy szykują kolejną sagę science fiction pt. "Jupiter Ascending". O czym ma być ten film?

  Akcja rozgrywa we wszechświecie, w którym ludzkość nie zna swojego potencjału. Bardziej rozwinięte istoty obserwują nas z innych rejonów galaktyki. Akcja skupi się na rosyjskiej imigrantce (Mila Kunis), który zarabia na życie czyszcząc toalety. Okazuje się, że ma ten sam perfekcyjny układ DNA, jak królowa wszechświata i tym samym jest zagrożeniem dla jej wiecznego panowania.

  Te wyższe istoty zostały podzielone na różne grupy, które mają cząstki ludzkiego DNA. Przez wieki były one łączone ze zwierzęcym np. żołnierze dostawali DNA wilków, aby zwiększyć siłę, zwinność czy wykształcić brak lęku. Łowca nagród (Channing Tatum) zostaje wysłany, by zabić postać Kunis, ale rezygnuje z tego zadania i zakochuje się w niej. Oboje stają się celem.

  Na razie jest to prawdopodobna fabuła, do której dokopali się zachodni dziennikarze, a która może się jeszcze zmienić, gdyż "Jupiter Ascending" jest ich kolejnym projektem po produkcji science fiction "Cloud Atlas". Projekt planowany jest na trzy części.

  - To będzie szalony film akcji od twórców "Matrixa". Znowu odświeżą formę tworzenia widowisk pełnych akcji - opowiadał Tatum w jednym z wywiadów.

  Eddie Redmayne również negocjuje rolę w filmie.


  źródło: hatak

 2. Post #2
  ID
  Avatar ID
  O użytkowniku

  Dołączył
  3698 dni temu
  Postów
  8,196
  Status
  Offline
  Społeczności

  Sean Bean w widowisku SF rodzeństwa Wachowskich


  Sean Bean ("Gra o tron", "Władca Pierścieni") dołączył do obsady wielkiej produkcji science fiction Andy'ego i Lany Wachowskich pt. "Jupiter Ascending".

  Sean Bean zagra buntownika imieniem Stinger. W obsadzie są także Channing Tatum, Mila Kunis i Eddie Redmane. Mówi się, że to postać w stylu Hana Solo z "Gwiezdnych Wojen".

  źródło: hatak  To wygląda na spoiler :-)

 3. Post #3
  ID
  Avatar ID
  O użytkowniku

  Dołączył
  3698 dni temu
  Postów
  8,196
  Status
  Offline
  Społeczności

  Pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun filmu


Odpowiedz na ten temat