Przypominamy że użytkowanie forum jest równoznaczne z akceptacją zasad regulaminu oraz wyrażeniem zgody na używanie plików Cookies.
Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7, 2852 odsłon

Wszystko co związane z kinematografią - nowinki, trailery, zapowiedzi, dyskusja.

Temat: Jurassic Park 4 / Park Jurajski 4 / Jurassic World

Tagi tematu:
 1. Post #1
  ID
  Avatar ID
  O użytkowniku

  Dołączył
  3700 dni temu
  Postów
  8,196
  Status
  Offline
  Społeczności

  Jurassic Park 4 / Park Jurajski 4 / Jurassic World  Steven Spielberg ciągle potwierdza, że trwają przygotowania do realizacji "Jurassic Park 4". Twórca nie ukrywa jednak, że w ostatnich miesiącach skupił się na produkcji swoich kolejnych reżyserskich przedsięwzięć - "Czasu wojny", "Przygód Tintina" i "Lincolna". Dziś reżyser uspokaja miłośników dinozaurów.

  Spielberg poza wymienionymi filmami jako swój kolejny projekt wymienia "Robopocalypse". Co więc z "Jurassic Park 4"? Reżyser uspokaja - prace nad filmem o dinozaurach trwają, a projekt ten wszedł właśnie do kalendarza produkcji przygotowywanych przez Spielberga.

  Ciągle nie wiadomo jaki jest pomysł na czwarty film z tego cyklu. Czy będzie on kontynuował wątki z poprzednich odsłon? To tajemnica - odpowiada Spielberg. Za scenariusz "Jurassic Park 4" odpowiada Mark Protosevich, który pracował nad takimi filmami jak "Jestem legendą", "Posejdon" i "Cela" - czy to pomaga w ocenie czego się spodziewać?

  źródło: hatak
  Ostatnio edytowane przez ID ; 22.07.2012 o 00:34

 2. Post #2
  ID
  Avatar ID
  O użytkowniku

  Dołączył
  3700 dni temu
  Postów
  8,196
  Status
  Offline
  Społeczności

  Rick Jaffa i Amanda Silver, którzy pracowali nad zeszłorocznym hitem "Geneza planety małp" zajmą się scenariuszem oczekiwanego sequela pod tytułem "Park Jurajski 4".

  Szczegóły fabuły "Jurassic Park 4" są nieznane. Spielberg na pewno nie wyreżyseruje filmu, lecz będzie jego producentem razem z Kathleen Kennedy. Seria przyniosła dotąd 1,9 mld dolarów.

  Ostatnia część gościła na ekranach kin w 2001 roku.

  źródło: hatak

 3. Post #3
  Admin serwera
  Avatar KATANI
  O użytkowniku

  Dołączył
  3301 dni temu
  Mieszka w
  Szczecin
  Wiek
  36
  Postów
  0
  Status
  Offline
  Jak wielki fan Steven i Parków sądzę jednak, że to już nie ma sensu. Już 3 część trochę mnie zawiodła co nie oznacza że się wcale nie podobała ^^. Ale po śmierci M. Crichtona sądzę, że to już będzie tylko odgrzewany kotlet bo cóż jeszcze można wymyślić. Dino były na wyspie, w mieście to co oni mogą jeszcze pokazać. Co prawda gatunków było mnóstwo i jest w tym jakiś potencjał, lecz po zobaczeniu T-Rexa, Raptorów czy Spinosaura nie chciał bym zobaczyć w kinie jakiegoś zmutowanego reliktu. Ciekawe który aktor się zgodzi zagrać no i z duchem czasu jest jeden duży plus. ILM posiada arcyarsenał jeżeli chodzi o efekty specjalne. Jeżeli dodać do tego 3D to kto wie ^^

 4. Post #4
  ID
  Avatar ID
  O użytkowniku

  Dołączył
  3700 dni temu
  Postów
  8,196
  Status
  Offline
  Społeczności

  W rozmowie z portalem Collider, Frank Marshall, producent "Parku Jurajskiego 4" opowiadał o nadchodzącym projekcie.

  Dowiadujemy się, że produkcja rusza pełną parą. Planują "Jurassic Park 4" wpuścić do kin w przeciągu dwóch lat. Potwierdził także, że ma być to pełnoprawny sequel, a nie restart serii.

  Steven Spielberg nie będzie reżyserować, lecz bardzo aktywnie pracuje nad filmem. Marshall obiecał, że pomimo kosmicznego rozwoju animacji komputerowej, nie mają zamiaru rezygnować z praktycznych efektów. Twierdzi, że pomagają widzom urzeczywistnić doznanie oraz ułatwiają pracę aktorom na planie. Jeszcze nie wiadomo, kto wyreżyseruje.

  źródło: hatak

 5. Post #5
  User
  Avatar Bartek G.
  O użytkowniku

  Dołączył
  2191 dni temu
  Mieszka w
  Tarnowskie Góry
  Wiek
  26
  Postów
  3,187
  Status
  Offline
  Społeczności

  Jurassic Park IV (2014) "Zapowiedz"

  To już pewne. Nowy "Park jurajski" latem przyszłego roku  • 3 godziny temu


  Universal Pictures oficjalnie potwierdziło to, co większość z nas wiedziała już od pół roku. "Park jurajski IV" trafi do kin w czerwcu przyszłego roku.

  Szczegóły fabuły nie są na razie znane. Wiadomo za to, że Steven Spielberg będzie wyłącznie producentem widowiska. Film trafi do kin więc w rok po reedycji w 3D oryginalnego "Parku jurajskiego", który obchodzi w tym roku 20-lecie.

  Najnowszą wersję scenariusza przygotowują Rick Jaffa i Amanda Silver, autorzy "Genezy planety małp".
  ‡– ‡‡ http://img198.imageshack.us/img198/8691/uploadertr.png– ‡ – ‡

  Pozdrawiam by Bartuś 6. Post #6
  ID
  Avatar ID
  O użytkowniku

  Dołączył
  3700 dni temu
  Postów
  8,196
  Status
  Offline
  Społeczności

  Universal Pictures podało nową datę oficjalnej premiery kolejnej części "Parku Jurajskiego" oraz pełny tytuł filmu.
  "Jurassic Park 4" od tej chwili nosi nazwę "Jurassic World". Premiera zaplanowana jest na 12 czerwca 2015 roku w USA.

  Za reżyserię odpowiadać ma Colin Trevorrow, który ostatnio zrealizował ciepło przyjętą produkcję zatytułowaną "Na własne ryzyko".
  Poniżej oficjalne logo filmu:
  filmyfantastyczne.pl

 7. Post #7
  ID
  Avatar ID
  O użytkowniku

  Dołączył
  3700 dni temu
  Postów
  8,196
  Status
  Offline
  Społeczności

  Reżyser Colin Trevorrow wypowiedział się o tym, jak należy traktować czwarty film osadzony w uniwersum "Parku Jurajskiego".

  Ostatnio Sam Neill sugerował, że czwartą część w istocie będzie rebootem, który zmieni oblicze tej serii. Reżyser na Twitterze stwierdził, że tak nie jest, bo jest to kontynuacja i uważa, że reboot to zbyt mocne słowo na to, co próbują zrobić. Mówi, że ich historia to nowy terror rozgrywający się 22 lata po wydarzeniach z pierwszej części. I dlatego też dokładnie 22 lata po premierze "Parku Jurajskiego" do kin wejdzie "Jurassic World".

  Obecnie trwa casting. W obsadzie m.in. są Bryce Dallas Howard, Ty Simpkins i Nick Robinson. Premiera w USA zaplanowana jest na 12 czerwca 2015 roku.

  hatak.pl

Odpowiedz na ten temat