Przypominamy że użytkowanie forum jest równoznaczne z akceptacją zasad regulaminu oraz wyrażeniem zgody na używanie plików Cookies.
Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 26 do 28 z 28, 5434 odsłon

Wszystko co związane z kinematografią - nowinki, trailery, zapowiedzi, dyskusja.

Temat: Schwarzenegger powraca jako Terminator! / Terminator 5

Tagi tematu:
 1. Post #26
  ID
  Avatar ID
  O użytkowniku

  Dołączył
  3698 dni temu
  Postów
  8,196
  Status
  Offline
  Społeczności

  Nowy "Terminator" jak "Batman: Początek"?

  Co prawda nie doczekaliśmy się jeszcze oficjalnego potwierdzenia informacji, że to właśnie Alan Taylor ("Thor: Mroczny świat") stanie za kamerą filmu "Terminator 5", ale chyba nie zanosi się na niespodziankę, skoro rzeczony twórca już opowiada o tym, jaki pomysł ma na reboot historii o cyborgach z przyszłości. Oczywiście, żeby zachować pozory, cała wypowiedź została wygłoszona w trybie przypuszczającym.

  W wywiadzie z portalem SlashFilm twórca zapowiedział, że jego odsłona miałaby się tak do ostatnich części serii jak "Batman: Początek" Christophera Nolana do filmów o Człowieku-Nietoperzu autorstwa Joela Schumachera. Porównał też wymienione cykle i podkreślił, że choć w obydwu przypadkach pierwsze dwie odsłony były wspaniałe, to potem serie utraciły styl, wdzięk i tożsamość, zaś nowe otwarcie było po prostu konieczne. Zapewnił też, że (jeśli tylko zostanie obsadzony na stanowisku reżysera) pozostanie wierny nastrojowi filmów Camerona, a jednocześnie będzie mu zależało na nowej jakości. Pożyjemy, zobaczymy.

  Film będzie nowym początkiem serii. I choć wystąpi w nim Arnold Schwarzenegger, obraz będzie bardzo luźno powiązany z dotychczasowymi filmami. Ma być za to rozpoczęciem nowej trylogii. Za produkcją stoją Skydance Productions, Annapurna Pictures i Paramount Pictures.

  Powstanie kolejnych części będzie oczywiście uzależnione od sukcesu "Terminatora 5", ale o sukces nie będzie łatwo, ponieważ na 2015 roku szykuje się ostra konkurencja. Swoje premiery mają mieć: "The Avengers 2", "Independence Day 2", "Pirates of the Caribbean 5", "Finding Dory", "The Hunger Games: Mockingjay Part 2", "The Fantastic Four", "Ant-Man", "Jurassic Park 4", "Star Wars: Episode VII" oraz "Man of Steel 2".


  filmweb.pl

 2. Post #27
  ID
  Avatar ID
  O użytkowniku

  Dołączył
  3698 dni temu
  Postów
  8,196
  Status
  Offline
  Społeczności

  Kolejna dzisiejsza niepotwierdzona informacja dotyczy tytułu nadchodzącego filmu o Terminatorze, roboczo nazywanego "Terminator 5". Jak donosi Production Weekly, nie ma on zawierać żadnego numerka, a zamiast niego tylko podtytuł, w całości brzmiąc "Terminator: Genesis".  Nie da się ukryć, że pasowałby on do doniesień odnośnie fabuły, według których Terminator miałby chronić dorastającą Sarah Connor. Na potwierdzenie przyjdzie nam jednak poczekać.

  hatak.pl

 3. Post #28
  ID
  Avatar ID
  O użytkowniku

  Dołączył
  3698 dni temu
  Postów
  8,196
  Status
  Offline
  Społeczności

  Schwarzenegger opowiada o projekcie podczas promocji swojego najnowszego filmu "Sabotage". Według niego zdjęcia mają rozpocząć się w kwietniu i potrwają cztery i pół miesiąca. Większość odbędzie się w Nowym Orleanie, ale plan także bezie mieć miejsce w San Francisco i Los Angeles. Oficjalnie potwierdza, że ma dużą rolę w filmie. Aktor twierdzi, że przygotowania idą bardzo dobrze, a scenariusz jest świetny.

  Natomiast portal Moviehole w oparciu o rzetelnego informatora twierdzi, że poznali więcej szczegółów. Według nich fabuła "Genesis" przypomina "Powrót do przyszłości 2", w którym to bohaterowie przeżywali perypetie wokół wydarzeń z pierwszej części. Twierdzą, że właśnie w filmie akcja rozgrywać się będzie tuż obok wydarzeń z filmów "Terminator" i "Terminator 2: Dzień sądu". Czytamy jednak, że będzie też trzeci akt rozgrywający się tylko w przyszłości.

  W tych informacjach czytamy, że powrót do fabuły pierwszych dwóch części ma mieć związek z tworzeniem alternatywnej linii czasu podobnie jak to miało miejsce w "Star Trek" J.J. Abramsa. Na razie nikt nie dementuje, ani nie potwierdza tych informacji.

  W obsadzie są już Jason Clarke (John Connor), Emilia Clarke (Sarah Connor), Jai Courtney (Kyle Reese) oraz Arnold Schwarzenegger. Laeta Kalogridis ("Wyspa tajemnic") i Patrick Lussier ("Piekielna zemsta") są autorami scenariusza.

  Premiera w USA zaplanowana jest na 1 lipca 2015 roku.

  hatak.pl

Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2