Przypominamy że użytkowanie forum jest równoznaczne z akceptacją zasad regulaminu oraz wyrażeniem zgody na używanie plików Cookies.
Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2, 2078 odsłon

Zróżnicowane E-booki, audiobooki, czasopisma, komiksy, atlasy, bajki, poradniki, przepisy, słuchowiska, audycje radiowe oraz pomoce naukowe.

Temat: Zeland Vadim - Transfering Rzeczywistości

Tagi tematu:
 1. Post #1
  Zbanowani
  Avatar joe55joe55
  O użytkowniku

  Dołączył
  2047 dni temu
  Postów
  752
  Status
  Offline

  Zeland Vadim - Transfering Rzeczywistości  format: pdf
  plik: 90MB

  Zawartość:

  Transerfing rzeczywistosci 1-Zeland Vadim.pdf
  Transerfing rzeczywistosci 3-Zeland Vadim.pdf
  Transerfing rzeczywistosci 4-Zeland Vadim.pdf
  Transerfing rzeczywistosci 5-Zeland Vadim.pdf
  Transerfing rzeczywistosci 2-Zeland Vadim.pdf
  dodatkowo:
  Vadim_Zeland-Tarot - Transerfinga, Prostranstwa wariantow (ru).rar
  Transerfing rzeczywistości to kultowa seria książek Vadima Zelanda, która znalazła się w pierwszej dziesiątce listy bestsellerów w Rosji, opublikowanej w 2007 r. Każda kolejna część to „stopień” wtajemniczający czytelników w zaskakujące spojrzenie na świat. Pierwsze trzy części noszą intrygujące tytuły: Stopień I –„Przestrzeń wariantów”, Stopień II – „Szelest porannych gwiazd”, Stopień III – „Naprzód w przeszłość”.
  „Transerfing rzeczywistości” ukazał się już (oprócz wydania rosyjskiego) w wielu językach, m.in. w niemieckim, bułgarskim, słowackim, czes¬kim, litewskim i japońskim. Trwają prace nad wydaniem chińskim, chorwackim, słoweńskim. Wydanie angielskie ukaże się równocześnie z wydaniem polskim.
  Książki zrobiły furorę, fora internetowe pękają w szwach, powstała nawet „Szkoła Transerfingu”. Jak grzyby po deszczu powstają kolejne witryny nawiązujące do zawartej w książkach koncepcji postrzegania świata i sposobów... No właśnie... Sposobów na co? Czym należy tłumaczyć taką popularność tematu? I czym właściwie jest transerfing?


  "Jak osiągać stan jedności duszy i umysłu?" omawia Zeland w „Transerfingu Rzeczywistości”.

  Na przestrzeni wieków ludzie niejasno domyślali się istnienia pewnych sił rządzących losem człowieka. Pełen czci strach przed nieznanym zawsze był bodźcem do tworzenia przeróżnych fantazji i mitów, począwszy od starożytnych legend po modele wszechświata, w których człowiek stanowi zaledwie maleńki trybik w monstrualnych rozmiarów strukturze.

  Każdego z nas nurtują pytania: W jakim stopniu jesteśmy zdolni kierować swoim losem? I jak to robić? Seria „Transerfing rzeczywistości” niewątpliwie zaspokoi Twoją ciekawość, ponieważ naświetla tę kwestię z absolutnie nieoczekiwanego punktu widzenia.

  Transerfing otwiera zaczarowane drzwi do świata, w którym czeka Cię zderzenie z bardzo dziwnymi i niecodziennymi rzeczami. Dowiesz się, że można kierować rzeczywistością. I celu się tu nie osiąga, a urzeczywistnia się on przeważnie sam.

  Transerfing to sposób na wybieranie swojego losu literalnie – tak jak wybierasz towar w supermarkecie. (internet)

  http://rapidgator.net/file/6887864/Zeland_Vadim.zip.html
  
  
  
  
  
  
  Ostatnio edytowane przez joe55joe55 ; 24.04.2012 o 14:30

 2. Post #2
  Zbanowani
  Avatar joe55joe55
  O użytkowniku

  Dołączył
  2047 dni temu
  Postów
  752
  Status
  Offline
  http://turbobit.net/4we1cxlzesdp/Zeland Vadim.zip.html
  
  
  
  
  
  

Odpowiedz na ten temat