Przypominamy że użytkowanie forum jest równoznaczne z akceptacją zasad regulaminu oraz wyrażeniem zgody na używanie plików Cookies.
pukawka.pl pobierz teraz
pukawka.pl
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2, 1867 odsłon

W tym dziale znajdują się posty łamiące regulamin forum lecz w stopniu mniejszym niż rażący. Informacje w tym dziale nie są w żaden sposób weryfikowane.

Temat: Steam nie wyszukuje serwerów w Find Servers

Krótki link:
Tagi tematu:
 1. Post #1
  User
  Avatar End3rM@n
  O użytkowniku

  Dołączył
  1451 dni temu
  Postów
  3
  Status
  Offline

  Steam nie wyszukuje serwerów w Find Servers

  Czytaj też:

  Cs-Chudy.pl

  oraz

  Dziecko Neo ;]

  Witam
  niedawno zakupiłem Steam i oczywiście pobrałem CS i pojawił się problem z wyszukiwaniem serwerów. Tak naprawdę nie potrzebowałem innych serwerów gdyż mam swoje ulubione jednak z ciekawości chciałem sprawdzić ile steam mi wyszuka serwerów.
  Z poziomu Steam zaznaczyłem tylko filtr Gra oczywiście Counter Strike. I po kilku minutach wyszukuje mi 100-300 serwerów z czego połowa ma pingi ponad >70. Liczba serwerów oczywiście powoli wzrasta, ale z tego co mi wiadomo to na poaczątku wyszukiwania powinno pojawiać się spora liczba serwerów nawet 25000 jednak tak się nie dzieje. Mam neta 2MB z multimedii i chodzi stabilnie, więc pingi mam na poziomie 30.
  Mam Windows 7 i dla rozwiązania tego problemu próbowałem tego sposobu Uzywanie zapory ze Steam jednak ten sposób zawodzi, gdyż po usunięci zezwoleń z Counter strike i Steam i następnym włączeniu CS i Steam nie mam żadnego zapytania nawet jak zmienię ustawienia kontroli konta użytkownika na zawsze powiadamiające to żaden komunikat się nie pojawia CS i Steam się normalnie włączają i dalej jest to samo. Bardzo proszę o pomoc w tej sprawie, gdyż już próbowałem reinstall całego Steama, usuwanie zawartości CS i ten sposób lecz wszystko zawodzi Steam nie wyszukuje serwerów w Find Servers - post #1397642

 2. Post #2
  User
  Avatar End3rM@n
  O użytkowniku

  Dołączył
  1451 dni temu
  Postów
  3
  Status
  Offline
  @Refresh

  Odświeżam, gdyż sytuacja się nieco zmieniła, a mianowicie serwery zaczęły się wyszukiwać przy zaznaczonym tylko filtrze Counter Strike znalazło mi ponad 16k serwerów pewnie było by więcej ale zatrzymałem wyszukiwanie, a przy dodatkowych filtrach: Zabezpieczony, Niezabezpieczone hasłem, Ping <50 znalazło około 700 z tych 16k. Pytanie moje brzmi czy to jest duża liczba serwerów czy jednak mała (chodzi mi o te 700) ?

Podobne dyskusje warte przeczytania: