Program partnerski Chomikuj.pl pozwala w bardzo prosty i wygodny sposób zarabiać pieniądze nie wychodząc z domu !

Czym jest chomikuj.pl ?

W tym serwisie każdemu użytkownikowi zostaje przydzielany dysk internetowy o nieograniczonej pojemności, na którym może umieszczać swoje pliki i dzielić się nimi z innymi użytkownikami. Użytkownik może uploadować praktycznie wszystko : filmy, muzykę, programy, gry, e-booki itd.

Jak zarabiać w programie partnerskim chomikuj.pl ?

Każdy użytkownik przystępujący do programu dostaje dostęp do specjalnego panelu, w którym może wygenerować linki oraz banery do "zachomikowanych" przez niego plików lub na stronę główną serwisu. Za każdym razem gdy ktoś kliknie w link a następnie zarejestruje się na chomiku system zapamiętuje go jako Twojego poleconego. Dzięki temu systemowi gdy taki użytkownik wykupi rozszerzenie konta lub abonament Ty dostaniesz za to prowizję.

Generalnie prowizje przedstawiają się następująco:

30% za wszystkie usługi opłacone online przez Twoich klientów
15% za usługi opłacone sms-em
Program jest dwupoziomowy, czyli dostajesz również 10% od zarobków osób poleconych przez Ciebie.

Kiedy mogę wypłacić zarobione pieniądze ?

Wypłaty można dokonac na konto bankowe po przekroczeniu 50zł. Czas oczekiwania na przelew to 1-2 dni. Wypłaty realizowane są na początku miesiąca.

Chciałbyś zacząć zarabiać z serwisem chomikuj.pl ??

Nic prostszego ! Wystarczy że przejdziesz już teraz do PANELU REJESTRACJI, założysz konto i zapiszesz się do programu partnerskiego ! Przypominam, że wszystkie czynności czyli rejestracja, udział w programie oraz chomikowanie plików są BEZPŁATNE